foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Mikołaju nasz, przyjechałeś do nas dziś!

Święty Mikołaj zawitał dziś do Gimnazjum nr 2 - musieliśmy być wyjątkowo grzeczni, ponieważ Mikołajów było aż dwóch ;-). Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją.

 

 

Czytaj więcej...

Literacka nagroda dla naszej uczennicy!

Jagoda Mincberger, uczennica klasy III D, zdobyła 3. miejsce w literackim konkursie Skawińskiej Próbówki Artystycznej, która swym zasięgiem obejmuje powiat krakowski, zaś wiekowo uczniów gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych.

 

Czytaj więcej...

Szlachetna paczka w naszej szkole

Wzorem wielu ludzi dobrej woli również nasza społeczność szkolna postanowiła włączyć się w akcję "Szlachetna paczka". Serdecznie zapraszamy do pomocy wybranej przez nas rodzinie!

 

Czytaj więcej...

Sukces recytatorek

21 listopada odbyły się w naszej szkole eliminacje Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnej. W szranki stanęło dwanaścioro uczestników, spośród których wyłoniono trzy zwyciężczynie. Zostały nimi: Ania Zabagło, Judyta Leśniak i Wiktoria Meus. W konkursie głównym Judyta i Wiktoria stanęły na podium. Gratulujemy! 

Czytaj więcej...

Gratulujemy!

Serdecznie gratulujemy Gabrieli Potaczek z klasy III a oraz Dominikowi Lelkowi z klasy III d, którzy zakwalifikowali się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Geograficznego. Znaleźli się w grupie 611 gimnazjalistów z całego województwa, którzy 12 stycznia 2017 r.  będą się zmagać z zadaniami kolejnego etapu konkursowego.

 

Czytaj więcej...